Multikad » Jussi multikad

Jussi multikad
Jussi ja Jassi varandus

Pirnipuud istutama asudes satuvad Juss ja Jass ootamatult aarde peale. Kuidas on nüüd õige käituda? Vaata, mida poisid edasi tegid!

Saada see sõbrale
Jänku-Juss talvises metsalaagris

Lapsed eksivad suusatades metsa ära. Õnneks on samas lähedal sõdurite metsalaager, kus nad igasugu vajalikke asju õpivad.

Saada see sõbrale
Robi muudab arvuti tausta ja saadab teateid

Juss ja Jass teevad koos LEGO WeDo programmi, kus robotalligaator ROBI muudab kallutamise peale kindlal moel ekraani taustapilti ja saadab ekraanile ka tervitussõnumi.Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Robi teeb liigutamise peale juhuslikku häält

Juss ja Jass teevad koos LEGO WeDo programmi, kus robotalligaator ROBI teeb kaldeandurist aru saades kallutamise peale juhuslikku häält.Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Robi näeb toitu

Juss ja Jass teevad koos LEGO WeDo programmi, kus robotalligaator ROBI kasutab liikumisandurit suu sulgemiseks. Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta: Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta: http://www.jankujuss.ee/p/robootika.html

Saada see sõbrale
Programm. Robi häälitseb klahvide peale

Juss ja Jass teevad koos LEGO WeDo programmi, kus robotalligaator ROBI häälitseb nii nagu talle klahvidega korraldusi antakse. Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Robi avab ja suleb suu

Juss ja Jass teevad koos LEGO WeDo programmi, kus robotalligaator ROBI suleb ja avab suu. Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Lauamäng

Robi kutsub lapsed kokku, et arutada ühte tähtsat asja: kuidas anda oma kogemus edasi teistele lastele? Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Võistlustel

Jass ja Robi meenutavad oma esimesi robootikavõistluseid! Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Võistkonna põhiväärtused

Ema aitab Jassil ja Minnal üles leida ning kirja panna nende meeskonna põhiväärtused. Vaata, millised need tulid! Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Võistluse plakat

Jass ja Minna saavad teada, et võistlustele minekuks tuleb valmistada plakat, kuhu on kirjutatud kõik, mis nende Robi robotõpetajaks teeb. Vaata ka "Jänku-Juss ja robootika" töövihiku kohta:

Saada see sõbrale
Minna ja Jassi võistkond

Kui lapsed teevad endale võistkonna, siis vajavad nad kedagi, kes neid aitaks ja toetaks, aga ei teeks midagi laste eest ära!

Saada see sõbrale
Robi tahab võistlustele minna

Maks ja Mia räägivad Jassile ja Minna, et väikesed lapsed saavad oma robotitega ka lahedatel võistlustel käia.

Saada see sõbrale
Robi teab oma asendit

Minna avastab üllatusega, et Robi saab aru, kui teda tõstetakse. Maks ja Mia näitavad, missugune andur Robi aitab.

Saada see sõbrale
Robi liigutab

Jass vajab Jussilt natuke abi Robi lõugade liikuma panemiseks. Tegelikult, tuleb välja, on see päris lihtne!

Saada see sõbrale