MÄNGUTOAD JA VABA AEG

EMILY MÄNGUTUBA KADRIORUS, Tallinnas
Tegemist on hästi armsa ja vahva mängutoaga, kus saab käia lihtsalt mängimas või siis pidada erinevad tähtpäevi. Mängutuba sobib eelkõige lastele vanuses 1-7 eluaastat.
18 / 04 / 2014 Saada see sõbrale
Sünnipäevapidu Liikluslinnas Võrumaal
Meeldejääv ja eriline sünnipäevapidu Liikluslinnas Võrumaal. Pakume liiklusprogrammi, toitlustust ja alati vahvaid elamusi.
12 / 04 / 2014 Saada see sõbrale
Triibu mängumaa Tallinnas
Triibu Mängumaa on uus ja omapärane vaba aja ja sünnipäeva pidamise koht Tallinnas, Mustika keskuses. Mängumaal on palju erinevaid atraktsioone- suur liumäe ja pallimerega täispuhutav batuut, ronimisseinad, eraldi ala pisematele ning mõnusad ruumid sünnipäevade korraldamiseks. Meil asub ka Tallinna ainus mudelautode rada ning vahvad ronimisköied.
14 / 03 / 2014 Saada see sõbrale
Lastetuba Vilde Tervisekohvikus, Tartus
See on suurepärane koht, kus laste sünnipäevasid korraldada. Ruumirenti me ei küsi :) ja menüüs püüame pakkuda toite, mis oleksid tervislikud, näeksid toredad välja ja mis peamine, maitseksid lastele. Teeme ka imemaitsvaid eritellimustorte. Vajadusel võime soovitada peojuhti.
25 / 02 / 2014 Saada see sõbrale
PAINTBALLITAKSO - laste sünnipäevade korraldamine Tallinnas ja üle Eesti
Paintballitakso rõõmustab noori sünnipäevalisi värviliste paintballi seiklustega! Meil on oma kompaktne linnakuala Tallinnas Õismäel, mitmeid lahinguvälju Harjumaal ja mujal Eestis.
10 / 02 / 2014 Saada see sõbrale
SÜNNIPÄEVAPIDU MAARJAMÄE LOSSIS (Pirita tee 56). MEIL SAAB KINO! Tallinnas
Eesti Ajaloomuuseum pakub võimalust korraldada lapse sünnipäevapidu ajaloolises Maarjamäe lossis, kus tegutseb ka Eesti Filmimuuseum. Sünnipäevaprogramm „Meil saab kino!'' on suurepärane võimalus heita pilk filmitegemise põnevasse maailma.
04 / 02 / 2014 Saada see sõbrale
Iidam ja Aadam, traditsioone hindav ajaloohõnguline laste keskus Tallinnas
Korraldame poistele ja tüdrukutele ajaloolise sünnipäeva tänapäevaste vahenditega, kus keskuse perenaised juhivad sujuvalt, lõbusalt ja leidlikult teid tagasi vanasse aega.
29 / 01 / 2014 Saada see sõbrale
Väike Madrus mängutuba Tallinnas
Väike Madrus Mängutuba sobib ideaalselt sünnipäevade pidamiseks ja muudeks toredateks koosviibimisteks.
24 / 01 / 2014 Saada see sõbrale
Energia Avastuskeskus - Sünnipäev Vabaduse väljakul, Tallinnas
Energia Avastuskeskus ootab Sind avastama, mängima ja õppima! Meie Vabaduse väljak 9 näitusesaalis saab „Valgusest elektrini“ näitusel avastada loodusseadusi, teadusteatris katsetada meid igapäevaselt ümbritsevate materjalidega ning virtuaalse planetaariumiprogrammi vahendusel õppida tundma Päikesesüsteemi.
22 / 01 / 2014 Saada see sõbrale
Bibi mängumaa Tallinnas
Bibi Mängumaal saab pidada sünnipäevi, korraldada toredaid koosviibimisi ning käia teemahommikutel.
11 / 01 / 2014 Saada see sõbrale
Sünnipäevapidu Ülikooli kunstimuusemis koos muinasjutuliste olenditega, Tartus
Ülikooli kunstimuuseum ootab enda juurde sünnipäeva tähistama koos iidsete kreeka jumalate ja muinasjutuliste olenditega. Pakume sünnipäevaprogramme, mis sobivad eri vanuses lastele. Sõltuvalt sünnipäevale tulevate laste vanusest ja huvidest viime programmi läbi just neile eakohaselt.
25 / 11 / 2013 Saada see sõbrale
Batuudimaa, Tallinnas
Vahva laste sünnipäev pea Batuudimaal. Batuudimaal ootab pidulisi kuus lahedate seinamaalingutega vahvat peotuba.
04 / 11 / 2013 Saada see sõbrale
Panda Mängutuba, Tallinnas Haaberstis
Meil on hea meel kutsuda Teid külla äsja avatud Panda Mängutuppa. Pakume Teile 141m2 suurusel pinnal kõikvõimalikke atraktsioone ning mängualasid, mis mõeldud igas vanuses lastele.
15 / 10 / 2013 Saada see sõbrale
Zelluloosi Batuudikeskus Tallinnas
Zelluloosi Batuudikeskus asub Tallinna kesklinnas, ajaloolises Zelluloosi kompleksis Tartu mnt. 80D. Keskuse peamiseks atraktsiooniks on hiiglaslik batuudimaastik, mis koosneb 18 põranda- ja 12 seinabatuudist.
28 / 09 / 2013 Saada see sõbrale
Laura´s Kitchen - erilised peolauad ja stilistika!
Laura’s Kitchen katab stiilseid ja pilkupüüdvaid peolaudu lastele ja täiskasvanutele. Peolaua teevad eriliseks ebatraditsioonilised lauanõud ja omanäoline serveerimine.
26 / 09 / 2013 Saada see sõbrale
Imeline Mängumaa, Tallinnas
Meie juures on teil suurepärane võimalus pidada laste sünnipäevi, firmade lastele suunatud üritusi, beebide kokkutulekuid, katsikuid ja kõik muid lastele ja lapsemeelsetele mõeldud üritusi.
19 / 09 / 2013 Saada see sõbrale
WWW.RETSEPTIDLASTELE.EU - Sünnipäevade ja pidude korraldamine
Et lapse sünnipäev saaks eriline ja meeldejääv, aitame koostöös lapsevanema ja sünnipäevalapsega välja mõelda ning korraldada unustamatu sünnipäevapeo. Oleme valmis aitama Sind kutsetest tänukirjadeni!
15 / 09 / 2013 Saada see sõbrale
Let's Play Perekeskus Tallinnas
Tallinna suurimast mängukeskusest ning koolituskeskusest koosnev Let's Play perekeskus on just uksed avanud uus ja vahva koht tervele perele.
03 / 09 / 2013 Saada see sõbrale
Mudilaste mängula, Tallinnas Haaberstis
Mudilaste mängula on mõeldud 1-7 aastastele lastele. Mudila mängulas on võimalus tunda ennast tõelise kaptenina suurel laeval, valmistada suurepäraseid roogasid mänguköögis, mängida kodu nukunurgas, hüpata saltot hüppepadjal, roolida päris autot ning loomulikult palju, palju muud.
29 / 08 / 2013 Saada see sõbrale
Lastesünnipäevad paintballiga, Harjumaal
Pakutavad teenused: ponisõidud, jäneselahing, märkilaskmine(erinevate paintballi relvadega), paintball, laste ATV sõidud)
26 / 08 / 2013 Saada see sõbrale